
Press Cliping
ComTrade letnja škola programiranja 2010.
- Pogodaka: 4134

Miloš Kojić izabran za dopisnog člana SANU
- Pogodaka: 4591

Akademski program Sinergija@University i osnivanje kragujevačkog Microsoft Student Tech Club-a
- Pogodaka: 5607

ĐELIĆ: Nećemo biti zemlja jeftine radne snage
- Pogodaka: 2549
Potpredsednik Vlade Srbije Božidar Đelić izjavio je juče da su univerzitet i znanje oslonac budućeg razvoja Srbije. U datom momentu radna snaga može da bude značajan razlog za dolazak investitora, ali Srbija ne sme da bude zemlja jeftine radne snage - istakao je Đelić.
Nauka i obrazovanje ključne u razvoju Srbije
- Pogodaka: 2524
Potpredsednik Vlade za evropske integracije i ministar za nauku i tehnologiju Božidar Đelić izjavio je da su univerziteti i znanje jedini mogući oslonac budućeg razvoja Srbije.
"U datom momentu radna snaga može biti značajan razlog za dolazak određenih industrijskih investitora, ali Srbija ne sme da dozvoli da bude zemlja jeftine radne snage", reko je Đelić na javnoj raspravi o Nacrtu strategije naučnog i tehnološkog razvoja Srbije za period od 2009. do 2014. godine na kragujevačkom Univerzitetu.
Javna rasprava u Kragujevcu
- Pogodaka: 2866

Genijalno žensko
- Pogodaka: 4637

Tim sa Mašinskog fakulteta osvojio 2. mesto na svetskom finalu
- Pogodaka: 4058

Ministar nauke ocenjuje da je MFKg jedan od najperspektivnijih naučnih centara u Srbiji
- Pogodaka: 5430

Tim Mašinskog fakulteta pobedio na Imagine Cupu
- Pogodaka: 3960